Ludzie są fajni?

2 Sier

Czasami jedno zdanie, lub zwrot nas chwyta. Po kilku słowach (lepiej pisanych, bo wtedy nie dochodzą do głosu argumenty wizualne) myślimy, że „ten ktoś jest zajebisty”. Nawet osoby, które nie używają takiego słowa z pewnością je pomyślą, jeśli trafią na podatny grunt. Najlepsze jest to, że zazwyczaj teksty, które nam wpadły w umysł, są pozytywnie wesołe. Mogą też być szatańsko złe, jak ktoś jest pod wpływem aktualnej mody.

Przykład: „pomyśl 2 razy zanim coś pomyślisz”. Proste, nieambitne, lekko zaskakujące, ale od razu ma nasze „tak”. Żeby nie było złodziejstwa to podaję, kto ma taki podpis na laście: http://www.lastfm.pl/user/duke_roul. Teraz pytanie: czy ślęczę godzinami na obcych profilach szukając śmiesznych treści? Nie. Tutaj mamy do czynienia z sytuacją, która daje Artkowi vs świat 2:0. Osoba ta wymyśliła, żeby podczas festiwalu muzyki elektronicznej puszczać zbiorowo bańki. Hmmmmmmmmmmmmmmm….

Kiedy puszczałeś banki ostatni raz? Pewnie nie wiesz, czy można jeszcze takie puszczacze gdziekolwiek kupić. Mniejsza z tym. Na festiwalu muzyki tanecznej bańki? Trochę absurdalne, szczególnie, że w ciemnościach raczej dobrze nie widać tych kuleczek. Mimo to, po oswojeniu się z ofertą, wydaje się ona zachwycająco atrakcyjna. Zresztą moje motto od dziś brzmi za Einsteinem: „If at first, the idea is not absurd, then there is no hope for it”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: