Stare, ale jare.

20 Lip
Jakiś czas temu, kiedy plany były wielkie, a zapał początkujących był duży działał dość sprawnie pewien portal. Dzisiaj, w celu uniknięcia śmierci naturalnej, został on uproszczony i jest prowadzony pod tym samym adresem. Napisałem wtedy mały, teoretyczny, opisowy i bajeczny wstęp. Niestety okazał się zbyt mało konkretny na potrzeby strony. Nie chciałbym, aby przepadł, więc przedstawiam go poniżej. Treść tekstu pasuje do wielu blogów i portali z muzyką Creative Commons, więc proszę zacząć szukać 😉

Witaj na netaudio.pl!

Jesteśmy pierwszym i tym samym największym magazynem w polskim internecie piszącym o wolnej muzyce. Jeśli nigdy nie spotkałeś się z takim wyrażeniem to należy Ci się wyjaśnienie…

Za siedmioma górami, za siedmioma oceanami, za siedmioma granicami .. no i u nas powstało zoo. Bardzo specyficzne zoo. Nie ma w nim zwierząt. W tym zoo znajduje się muzyka. Właściciele dobierają okazy w taki sposób, aby podobały się jak największej ilości ludzi, którzy słono płacą, aby zabrać ze sobą klona do domu. Organizuje się też wycieczki, których prowadzący gromadzą wielkie rzesze uczestników i wskazują tylko te najpopularniejsze, sklonowane i gotowe do sprzedaży muzyczki. Oczywiście firmy zajmujące się wyjazdami muszą także płacić zwierzchnikowi ogrodu, który jednak licząc na zyski z popularności odda czasami darmowy okaz naczelnemu. W miastach w których są zoo cały naturalny ekosystem został wycięty w pień i ludzie znają tylko te utwory, które zostały im pokazane. I w takiej właśnie mieścinie żyłeś drogi Czytelniku do dzisiaj..

Wiem, że zabrzmi to jak bajka z zamierzchłych czasów, ale to prawda: istnieje wolna muzyka!

Muzyka, która nie została wyłapana.  Wielkie puszcze pełne dzikich i nieokiełznanych dźwięków znajdują się zaraz za murami aglomeracji. Wystarczy wyjść samemu na spacer. Nie radzimy jednak tego robić. Taki niezaplanowany wypad może okazać się tragiczny i doprowadzić nawet do bezpowrotnego zagubienia się. Możesz się domyślać co ujrzysz w naturalnym środowisku: całe mnóstwo robactwa i płazów, które wcale nie są trudne do wyłapania, ale biznesmeni stwierdzili, że nic na nich nie zarobią. Z dużą łatwością po krótkim wypatrywaniu odnajdziesz też okazy podobne do tych, które najczęściej widzisz na smyczy u sąsiadów. Po kilku wizytach na skraju puszczy nauczysz się zauważać w oddali utwory rzadkie, ale zdrowe, pełne energii i trudne do oswojenia nawet za grube pieniądze. Zdarza się, że konkretna rasa podejdzie blisko i uda Ci się ją sfotografować. My jednak uważamy, że warto nauczyć się przetrwać w dżungli i wejść głębiej w poszukiwaniu swojego wymarzonego gatunku. Gatunku, który spełnia wszystkie nasze najdorodniejsze marzenia i którego nigdy nie widziano w żadnym zoo.

Chcesz żyć dalej w miejscu gdzie dostajesz to co wszyscy na tacy, czy może chcesz poznać wielki wolny świat? Jeśli tu jesteś to znamy już odpowiedź. Przygotuj się zatem odpowiednio i ruszaj z nami. Będziesz potrzebował odrobiny czasu i wolnej przepustowości. My wiemy jak znaleźć to czego szukasz. Zajmujemy się tym od lat i mamy liczne trofea – każdy z nas wg własnego gustu. Musisz wiedzieć jeszcze, że nie krzywdzimy zwierzyny, ani nie dostarczamy jej do miast. Cenimy i podziwiamy jej wolność. Karmimy ją, promujemy i opowiadamy o niej legendy.Zabieramy tylko jej cyfrową kopię. Przyroda daje nam taką możliwość za darmo wszystko zgodnie z odwiecznymi zasadami natury.

Wciąż nie jesteś pewny, czy akurat my powinniśmy Ciebie prowadzić? Nie martw się. U nas w branży nie ma konkurencji. Czerpiemy z doświadczeń kolegów z zagranicy i podpowiadamy im nasze rozwiązania. Ruszaj z nami, bo my wiemy jak przeszukiwać wolną muzykę.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: